Доктор-психіатр веде зі своїми пацієнтами Жорстокі ігри розуму, які призводять до їх смерті. Черговий пацієнт виявляється детективом, який починає здогадуватися про істину личині кровожерного доктора… Новий гостросюжетний фільм жахів «Смертельна сповідь» 2019 розповідає історію пацієнта, який по життю працює детективом. Одного разу він став з величезною підозрілістю ставиться до свого психіатра, якому дійсно є, що приховувати. Чи зможе детектив дізнатися правду про свого психіатра або ж він стане його черговою жертвою?

Пацієнт, який працює детективом, починає підозрювати свого психіатра. А тому є що приховувати. Чи зуміє детектив розкусити його, або стане жертвою ігор розуму. Доктор Мортен Холст-психіатр, який бореться з такою ж кількістю проблем, якщо не більше, як його широке коло унікальних пацієнтів.

Детектив опиняється в загрозливій ситуації, коли він потрапляє в гру доктора, розгадуючи загадковий випадок. Фільм Смертельна сповідь (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стюарт Пол
В ролях: Р. Майкл Гівенс, Алекс Трюхітт, Періс Ділан, тім Декс, Луна Ріоуміна, Ленні Розенберг, Francesca Phillips, Brandon Menchen, Conner Floyd