Група молодих людей, радіючи на черговій вечірці, і уявити собі не могли, що чекає їх на наступний день. Прокинувшись вранці, хлопці були засліплені яскравим сильним світлом, який бив у вікна. Вийшовши на вулицю, друзі з жахом застигли з піднятими головами. Над містом в небі зависло безліч величезних космічних кораблів. Інопланетні гості були далеко не дружелюбно налаштовані. Космічні прибульці почали затягувати в свої кораблі людей, що знаходяться на вулиці. Уряд США кинув всі сили на боротьбу із загарбниками, але вони виявилися непереможними.

Американським військам насилу вдалося збити один ворожий корабель, але він відразу ж почав автоматично відновлюватися. Головні герої вирішили втекти з міста, але кілька молодих людей потрапили в пастку і опинилися на кораблі прибульців.

Те, що їм належить пережити там, неможливо описати словами. Мутанти скрупульозно знищують інфраструктуру, танки, бойові літаки, зброю і кращих військовослужбовців. Фільм Скайлайн (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Колін Штраус, Грег Штраус
В ролях: Ерік Бальфур, Скотті Томпсон, Девід Зайас, Бріттані Деніел, Дональд Фейсон, Крістал Рід, Ніл Хопкінс, Робін Геммел, Таня Ньюболд, Дж. Пол Бомер