Фільм розповідає про одне сімейство, яке потрапило в скрутне становище. Справа в тому, що глава сімейства заборгував велику суму грошей. Тепер у нього виникла практично безвихідна ситуація, за якої йому і його родині доводиться переїхати в будинок бабусі. Здавалося б, що в цьому немає нічого поганого, і тепер сім’ї вдасться економити, але їх життя не покращилася. Бабуся була нездорова, адже після смерті свого чоловіка їй стало зовсім погано. Тепер літня жінка практично не рухається, і за нею доглядає доглядальниця. З самого початку все було добре, але потім в будинку стали відбуватися якісь дивні речі. Перший з усіх це став помічати хлопчик, який бачить те, що недоступно звичайним людям.

Він намагається ні з ким не спілкуватися, крім своєї сестрички. Пізніше і інші члени сім’ї стали помічати те, що в цьому будинку мешкає щось зловісне. Хлопчик сильно лякався, коли бачив доглядальницю, адже вона завжди ходила в чорному вбранні. Це не подобалося і главі сімейства, адже навіть він часто шарахався від неї. Все це було дуже підозріло, але головні герої не могли зрозуміти, що саме відбувається в цьому будинку. Фільм Сіджин 4 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Незважаючи на це, їм поступово стало здаватися, що там зібралася темна сила, яка поступово витягує всі сили. Чи зможуть головні герої впоратися з усіма своїми проблемами, а найголовніше-чи зможуть вони залишитися в живих?

Режисер: Алпер Местчі
Актори: Себахат Адалар, Мана Алкой, Мерве Ейтс, Мухаммет Саліх Гонюлтас, Ківілцім Кайя, Аднан Коч, Ясемін Курттекін, Мірза Метін, Аслі Сельва