Йде 19-й рік 21-го століття, але іноді складається таке відчуття, що на дворі як і раніше 18 століття… Будь-яка людина, вийшовши з дому, піддається великій небезпеці просто не повернутися ніколи. По всьому світу існують так звані ринки рабів, де продають живий товар. Статистика сумна – 80 % безвісти зниклих людей, зникають, тому що були вкрадені торговцями живим товаром. Картина розповість історію п’ятнадцятирічної дівчини на ім’я Дені. Вона була викрадена з маленького американського містечка. До цього моменту, вона навіть не підозрювала, що існує по-справжньому злий і чорний світ торгівлі людьми.

Вона потрапила в справжній капкан і не знає, як вибратися. Мати зниклого підлітка об’єднує свої зусилля з колишньою повією. Конституція країни гарантуємо всім право бути захищеними. Але тільки реальне життя – це зовсім інша справа, і поліція тут особливо не прагне допомагати деяким громадянам, вважаючи, що у них є інші, більш «важливі справи». Дві жінки хочуть знайти 15 річну дівчину, але хто знає, можливо вже занадто.

Без початкової допомоги з боку поліції мати дані і колишня повія виходять на вулиці, щоб знайти її, поки не стало занадто пізно. Фільм Шкури (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Адіса Джонс
В ролях: Stefanée Martin, Еріка Еш, Гейл Бін, Елізабет Арнуа, Семмі Ханратті, Меган МакГоун, Синтія Кармона, Гідеон Адлон, Анхеліка Селая, Джей Хайрон