Канадський трилер знайомить нас з лесбійською парою. Вони живуть душа в душу вже майже рік у великому місті. На чергових вихідних дівчата вирішують вибратися за місто. Вони хочуть відзначити річницю початку своїх відносин. Джулс і Джекі підбирають невеликий будиночок, який розташований в дуже мальовничому місці поруч з озером і горами. Вони швидко збирають все необхідне і відправляються в дорогу. Орендоване житло припадає їм до смаку. Красуні насолоджуються свіжим повітрям і теплою водою, відпочиваючи душею і тілом від суєти мегаполісу. Несподівано Джекі стикається зі своєю старою подружкою ще за дитячими часами.

Незважаючи на показну привітність, давні приятельки явно не зраділи цій зустрічі. Джулс всерйоз зацікавлюється, ким же насправді доводиться її коханої Сара. У підсумку через деякий час між двома дівчатами відбувається розмова. Від незнайомки головна героїня дізнається кілька дуже цікавих фактів з біографії Джекі, яка їх ретельно приховувала від оточуючих. Ця подія знімає рожеві окуляри з обличчя Джулс. Фільм Що тобі потрібно для життя (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона розуміє, що відтепер не може довіряти своїй дружині, яка звикла користуватися людьми у власних інтересах. Почуттям двох коханих належить пройти серйозне випробування.

Режисер: Колін Минихан
Актори: Ганна Емілі Андерсон, Бріттані Аллен, Березня МакАйзек, Джої Клейн, Шарлотта Ліндсі Мэррон