Молода жінка вступає в підпільну гру на виживання в надії виграти приз в мільйон доларів. Незабаром вона дізнається, що реальний противник-людина, яка керує грою, оскільки він використовує жахливі методи, щоб маніпулювати і перемогти її. Відчайдушна жінка втратила все найцінніше в житті, вирішується зіграти в небезпечну гру, щоб виграти мільйон. Героїня фільму «Шанси» толком не знає умови гри, але, заради перемоги і величезних грошей, вона готова абсолютно на все. Учасниця навіть не підозрювала, які моторошні випробування чекають її попереду. Щоб пройти кожен наступний тур, їй доведеться терпіти справжні тортури і муки, які не в силах витримати навіть її суперники — міцні чоловіки.

Але, героїня терпить біль і не здається, а коли наближається до фіналу дізнається, що її ошукали. Тепер, вона жадає помститися організаторам-покарати їх найжорстокішим чином… Зневірена через життєвих негараздів жінка вирішує взяти участь у підпільній грі на психологічну і фізичну витривалість, в надії виграти головний приз в один мільйон доларів.

Але поступово вона починає розуміти, що людина, реально керуючий ходом гри, використовує жахливі методи маніпуляції свідомістю. Фільм Шанси (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Bob Giordano
В ролях: Les Parker, Шон Д. Рамі, Katie Gunn, Джеймс Фуертес, Еббі Батлер та інші