Життя Кеті, це звичайнісінька низка сірих днів, що складається з нудної роботи, рідкісних захоплень і нечисленних годин відпочинку. Загалом-то, перспектив таке життя явно не приносить і змушує мріяти про щасливе майбутнє. Ось тільки реалізувати його, не так просто, але судячи з усього, доля опинилася на боці Кеті. По випадковості, вона знайомиться з досить відомим актором на ім’я Джей Каттер і на подив дівчини, їх знайомство затягується в дуже цікаве взаємовідношення. Більш того, незабаром, їх спілкування перейшло в щось більше, близьке до відносин і закоханості, що звичайно ж, порадувало дівчину, а подальша пропозиція Джея, зовсім звело з розуму.

Він запропонував героїні, перебратися разом з ним в Лос-Анджелес, де її чекали куди більш хороші перспективи в розвитку, особливо в компанії такого успішної людини. Прийнявши пропозицію, вона перебралася у велике місто і почала нове життя у величезному і виразно комфортабельному будинку. Ось саме в ньому і буде головна проблема, будинок цей, почав лякати дівчину. Фільм Самотність (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З самого приїзду, він здавався їй дивним, якимось гидким, але все це було списано на хвилювання. І ігнорувалося до тих пір, поки події не набули занадто серйозного і небезпечного характеру.

Режисер: Девід Москоу
В ролях: Реймонд Дж. Беррі, Домінік Гарсіа-Лорідо, Брок Келлі, Нінджа Н. Діву, Марія Вовк, Кейлі Флемінг, Шон Майкл Ховард, Олександра Лучезі, Ендрю Білгор, Kyle June Williams