Загадкові, тривожні і незрозумілі події відбуваються в закритій жіночій школі-інтернаті Академія весталок. Тут панує суворий режим слухняності, моральної і фізичної чистоти, покірності і смирення. Немає візитів, вікон і денного світла – тільки похмурі стіни, холодні коридори, скромні спальні кімнати, однакові суворі одягу, а також навчальні відео з повчальними розповідями про зовнішньому світі, консультації у лікаря, лекції шкільного директора міс Бриксил і очікування загадкового фіналу цієї тюремної муштри. 16-річна Вівієн живе і вчиться в інтернаті, скільки себе пам’ятає.

Дівчинка тримається осібно, ні з ким не зближується і не заводить дружбу після неприємного інциденту, коли її розлучили з найкращою подругою Софі. Минуло кілька років, протягом яких колишні сусідки по кімнаті не бачилися, і раптом Софі знову з’являється на порозі. Більш жвава, зухвала і активна, вона розповідає подружці похмурі таємниці їх Академії. Ситуація набагато гірша, ніж їм здавалося в найстрашніших снах, тому подругам потрібно терміново придумати план втечі і летіти подалі від цього зловісного місця, де нічого приємного їх не чекає. Фільм Рівень 16 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ідея правильна, однак як її здійснити, якщо практично все життя їх схиляли до смирення і забороняли будь-яку нерегламентовану діяльність. Добрий доктор каже, що дівчатка повинні бути хорошими і тоді їх усюди і завжди будуть любити.

Режисер: Данишка Естерхазі
Актори: Кеті Дуглас, Селіна Мартін, Сара Каннінг, Пітер Аутербрідж, Amalia Williamson, Кейт Віккері, Сара Беттенкур-ДаСилва, Джоель Ферроу, Marie Carriere Gleason, Джозетт Хэлперт