Едріен Клайнер зіткнулася з серйозною небезпекою, коли взялася допомагати своїй шкільній любові Геррету Ніксу. В юності вони відчували почуття любові один до одного, яке планували пронести крізь роки і випробування. Але нині жінка намагається захистити екс-коханого від терміну у в’язниці. Вся справа в тому, що на нього повісили звинувачення у вбивстві його колишньої дружини. Едріен впевнена, що чоловік ні в чому невинний. Вона готова відстоювати його права, боротися з усіма звинуваченнями, доводячи чисту репутацію підопічного. Робить це все жінка лише тому, що особисто впевнена, що він ні в чому не винен. Тільки вже незабаром ситуація повернеться іншою стороною.

У Клайнер з’являться приводи замислюватися, чи не є її думка щодо Геррета помилкою. Вона зіткнеться з справжнім жахом, в якому буде місце для обману, зради і непередбачених сюрпризів. Він хоче, щоб Адріан створила новий публічний імідж, щоб переконати всіх у своїй невинності. Дівчина задає йому одне питання: Ти зробив це? Фільм Репутація вбивці (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Гаррет люто заперечує вбивство Карлі, але каже, що вона бачила когось ще. Адріан глибоко зітхає і приймає пропозицію про роботу, щоб очистити імідж і отримати громадську думку на його боці. Незабаром її життя буде в небезпеці.

Режисер: Ben Meyerson
В ролях: Joey Rae Blair, Хав’єр Калдерон, Кендра Стауб, Шара Коноллі, Jose Garcia, Доріс Л. Герерро, Чак Хіттінджер, Анна Хатчісон, Марк Лосон, Alisha Liston