У центрі сюжету фантастичного фільму знаходиться чоловік середніх років. Ліам мало чим відрізняється від оточуючих його людей. У нього є постійна робота і затишний будинок. Одного разу головний герой потрапляє в страшну автокатастрофу, але якимось дивом виживає в аварії. Прийшов до тями чоловік обробляється декількома легкими подряпинами і забоями. Він насилу вилазить з понівеченої машини. Ліам прямує прямо до свого будинку, що знаходиться зовсім неподалік від місця дорожньо-транспортної пригоди. Однак незабаром він стикається з загадковими подіями.

Справа в тому, що всі перехожі, яких зустрічає головний герой, тут же вмирають прямо на його очах. Здивований і переляканий молодий чоловік не може знайти розумного пояснення цим таємничим інцидентам. По дорозі додому він заходить в місцеву пивнушку, всі відвідувачі якої при його наближенні гинуть за лічені секунди. Таким чином, Ліам усвідомлює, що повинен триматися подалі від простих людей. Через деякий час він доходить до свого житла.

Тепер чоловік повинен вирішити, як йому чинити далі в такій непростій ситуації. Чи знайде головний герой відповіді на питання, що цікавлять його? Фільм Радіус (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Керолайн Лабреш, Steeve Leonard
Актори: Діего Клаттенхофф, Шарлотта Салліван, Роберт Боргес, Андреа дель Кампо, Назарій Демкович, Бретт Донахью, Andrea Houssin, Алісія Джонстон, Trevor Kristjanson, Гарт Меркель