Ось так просто взяти, і не померти в призначену годину? Герої цього фільму були впевнені, що в плані Баби з косою трапляються помилки, і люди отримують шанс на довге життя. Ось тільки насправді уникнути долі, наміченої долею, неможливо. На самому початку історії глядачі познайомилися з Алексом, що летів разом з класом в Париж. Так сталося, що хлопець заснув перед посадкою, і побачив страшний пророчий сон про катастрофу літака. Спочатку він вирішив не звертати на це уваги, однак, події сну стали втілюватися в реальність. Алекс з друзями відмовився летіти, і з жахом бачив, як інші члени групи померли після зльоту.

Радість вижили оговталася, коли вони один за іншим почали вмирати. В живих залишається лише Клер. Через рік після авіакатастрофи рейсу 180 нова група молодих людей виявляється втягнута в гру Смерті. Кімберлі з товаришами вдається уникнути автокатастрофи за участю гігантського лісовоза. Фільм Пункт призначення 6 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але, коли вмирати починають вижили, Кімберлі звертається за допомогою до Клер, яка вирішила жити в психіатричній клініці. Вижити в другому фільмі вдається Кімберлі і Томасу.

Режисер: Стівен Куейл
В ролях: Ніколас Д’Агосто, Емма Белл, Майлз Фішер, Еллен Ро, Жаклін МакІннес Вуд, П.Дж. Бірн, Арлен Ескарпета, Девід Кокнер, Кортні Б. Венс, Тоні Тодд