Події фільму переносять увагу на території невеликого містечка Конджиам. У цьому тихому й щасливому місці, на перший погляд, відбулося в минулому дивна і дуже неприємна подія. Увагу глядачів буде перенесено в 1979 рік. На той момент тут сталася трагедія. На території місцевої психіатричної клініки було абсолютно масове самогубство. Загинуло 42 людини, які самостійно покінчили зі своїм життям. Коли почали розбиратися, що ж насправді сталося в клініці, виявилося, що директор лікувального закладу пропав без вісті. З тієї самої пори лікарня перетворилася в покинуте місце. Кожен місцевий житель містечка відмінно знає, що краще обходити це місце іншою дорогою.

Вся справа в тому, що тут ходить багато чуток щодо того, що примари загиблих все ще залишаються в окрузі. Тільки є й ті люди, які, навпаки, прагнуть прибути сюди, щоб перевірити себе на міцність. Серед них є інтернет-блогер і компанія його товаришів. Хлопці вирішили прославитися ще більше і завоювати увагу передплатників.

З цією метою вони планують зняти репортаж з території покинутої клініки, навіть не розуміючи, що ж чекатиме їх у найближчому майбутньому. Фільм Психіатрична лікарня Конджу (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чон Бом-щик
Актори: Ві Ха-джун, Пак Чі-Хен, Пак Сон-хун, Про А-ен, Мун Е-он, Ю Дже-юн, Лі Син-ук