Будні працівників спецназу є дуже напруженими, небезпечними і непростими. Адже їм доводиться працювати на ділянці, пов’язаній з ризиком для здоров’я і життя. Одного разу під час виконання спеціального завдання В’ячеслав Воробйов і його напарник потрапляє в небезпечну ситуацію. Результатом є загибель його напарника, В’ячеславу дивом вдалося залишитися в живих. Однак після цього випадку він потрапляє під підозру в тому, що саме через нього загинув його товариш. Незважаючи на те, що смерть напарника була нещасним випадком, і це було очевидно, все ж почалося службове розслідування. В’ячеслав сильно переживає через недовіру йому і готовий зробити все, щоб довести, що він не Кріт.

Він викликається на дуже небезпечне завдання, для чого виїжджає в місто Назрань. Там його доля зводить з дівчиною на ім’я Наташа, з якою у нього зав’язуються романтичні відносини. Природно, В’ячеслав не говорить їй про те, де він працює і яка мета його відрядження в це місто. Фільм Проста історія (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він також не хоче обнадіювати дівчину, адже завдання, на яке він ось-ось повинен відправитися, дуже небезпечне і з нього можна і не повернутися. Однак, здається, дівчина про все здогадується і її любов допоможе хлопцеві вижити заради їх майбутнього.

Режисер: Віктор Татарський
В ролях: Сергій Марін, Анастасія Тюніна, Катерина Проскуріна, Михайло Єлісєєв, Євген Сидіхин, Юсуп Бахшиев, Дмитро Биковський-Ромашов, Дмитро Паламарчук, Олексій Красноцветов, Євген Добряк