Джон Брайтон – співробітник американського військового відомства. Він відмінно розбирається в своїй роботі, так що йому дають найскладніші доручення. Після чергового дня на службі втомлений молодий чоловік приходить додому, розраховуючи провести кілька цілющих годин в обіймах Морфея. Однак прокидається чоловік не в своєму особняку, а на борту дивного космічного корабля. Спочатку він навіть не вірить власним очам. Лише через кілька хвилин протагоніст з жахом усвідомлює, що все це-аж ніяк не поганий сон. Поряд з бідолахою знаходиться ще п’ятеро землян, міцно прикутих до стіни дивними пристосуваннями. На щастя, бранці хоча б можуть перемовлятися один з одним.

Головний герой приймається опитувати товаришів по нещастю, як вони тут опинилися. Всі їхні історії схожі в загальних рисах. Ніхто з спійманих в пастку людей не помічав нічого незвичайного в своєму житті аж до моменту викрадення. Попутно з бесідою земляни намагаються вибратися з ув’язнення, вдаючись до самих різних хитрощів. Але всі їхні зусилля закінчуються нічим.

Тим часом Джон приймається складати розрізнені шматочки мозаїки, щоб відповісти на питання: чим же вони так зацікавили інопланетян? Фільм Проект Ітака (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ніколас Хемфрис
Актори: Джеймс Гэллэндерс, Дераг Кемпбелл, Деніел Фазерс, Алекс Вудс, Кароліна Рейно