Джейкоб Кінг жив звичайним життям в Південній Африці. Він-простий хлопець, який поки що нічого толком в житті не досяг. Його сестра деякий час тому поїхала в Америку, а точніше в Лос-Анджелес, сподіваючись там влаштуватися на добре місці. Вона молодша, тому Джейкоб завжди про неї турбувався. Вони намагалися підтримувати зв’язок, але велика відстань віддалила їх один від одного. І все ж саме до нього Бьянка звернулася за допомогою, коли зрозуміла, що сама зі своїми проблемами впоратися не може. Вона подзвонила братові і повідомила, що у неї дуже складний час і їй потрібна підтримка, а потім зв’язок обірвався.

Більше ніякої інформації у Джейкоба не було. Розуміючи, що він потрібен сестрі, герой зібрався і вилетів в місто ангелів. Він розраховував, що пробуде там максимум тиждень, але йому вистачило і однієї доби, щоб дізнатися про життя своєї сестрички сумну правду. Він почав шукати місце, де вона жила. Дуже швидко Джейкоб вийшов на людей, які були знайомі з Бьянкою, але вони йому не могли сказати, де знаходиться вона сама. Фільм Послання від Кінга (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Як виявилося, у цього прекрасного міста є і зворотна сторона — темна. Саме з нею довелося зіткнутися головному герою в процесі пошуку сестри, яка, мабуть, піддалася тим небезпечним спокусам, що її оточували.

Режисер: Фабріс Дю Вельца
В ролях: Чедвік Боузман, Тереза ​​Палмер, Люк Еванс, Том Фелтон, Джейк Вірі, Наталі Мартінес, Дейл Діккі, Альфред Моліна, Софі Ді, Кріс Малки