Дії трилера розгортаються в звичайному американському місті. Незважаючи на розвинену систему громадського транспорту, місцеві жителі вважають за краще користуватися власним автомобілем або таксі. Нещодавно з’явився в Інтернеті додаток під короткою назвою «Хітч» швидко набирає величезну популярність серед городян. Вони відразу ж оцінюють всі переваги і зручність невеликої програмки. Тепер для виклику таксиста не потрібно навіть набирати номер диспетчера – досить натиснути всього лише кілька кнопок на своєму смартфоні. Тим часом поліцейські знаходять кілька спотворених трупів.

По місту швидко поширюються чутки про появу нового маніяка. При цьому кілька непрямих доказів наштовхують слідчих на думку, що нещадний вбивця є таксистом. Саме завдяки цій обставині він з такою легкістю розправляється зі своїми жертвами, які аж до останнього моменту не підозрюють про те, що їхні дні полічені. Фільм Попутне таксі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

От тільки знайти обережного зловмисника серед тисяч місцевих законослухняних «бомбив» дуже непросто. Однак охоронці закону розуміють, що необхідно якомога швидше обчислити душогуба, що продовжує свої безчинства.

Режисер: Тримейн Хейхо
В ролях: Бредлі Лаборман, Сід Уайлдер, Кертіс МакГанн, Кейтлін О’коннор, Лайам Кайл Салліван, Ілана Кон, Джошуа Лі Янг, Мадлен Уейд