Останні місяці жителі невеликого міста перебувають у цій паніці. Невідомий зловмисник жорстоко розправляється з випадковими перехожими. Співробітники правоохоронних органів марно намагаються зловити загадкового злочинця, який після вчинення чергового вбивства немов крізь землю провалюється. Серед обивателів блискавично розповзаються чутки, що в цій справі замішані потойбічні сили. Тим часом професійна журналістка Емі отримує завдання від редакції. Вона повинна приїхати в богом забуте містечко, щоб зробити репортаж про загадкового вбивці. З собою в поїздку дівчина бере свого бойфренда, який є її асистентом по роботі.

Прибувши в провінційну діру, молоді люди приймаються опитувати тутешніх жителів і поліцейських в спробі докопатися до істини. Тим часом головну героїню починають турбувати моторошні сни. Жахливі кошмари мало не зводять її з розуму. Однак найстрашніше чекає журналістку попереду. Поступово вона розуміє, що ці сновидіння самим прямим чином пов’язані з подіями, що відбуваються тут.

Емі належить зіткнутися з демоном, у якого є на неї свої плани. Чи зможе вона перемогти в битві з древнім злом? Фільм Помісь (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Біра Далкіран
Актори: Angela Durazo, Nathan Schellerup, Малінді Фаррингтон, Денні Уїнн, Katy Bentz, Чад Айерс, Kristine Hayworth, Крістал Тіні, Маркус Боубсіч, Софія Домінгес