На Землі серед людей проживають демони і вони вміло ховаються. Вони проживають в Лос-Анджелесі в підвалі багатоповерхового будинку. Демон Атум Вайн повинен дотримуватися рівноваги належних речей на землі між людьми і демонами. Атуму доводиться торгувати наркотиками і доглядати за людьми, щоб вони не вмирали від чого потрапило. Але одного разу ворожка Карнелія повідомляє демону, що люди скоро перестануть страждати і це погано позначиться на ньому і його побратимів, сила їх ослабне. Така подія послужила причиною занепокоєння і Вайн хоче знайти причину таких змін.

Вирушаючи на пошуки відповідей, демон знайомиться з дівчинкою Сарою і їй необхідна допомога. Атум намагається допомогти дівчинці, але це зашкодить його побратимам і порушить рівновагу. Як же надійде Атум Вайн? Таємне життя змушує вивертатися як тільки можливо в таких ситуаціях: якщо Вин вибере життя людини, тоді і без того хитке рівновагу може дати фатальну тріщину.

Такі наслідки неминуче призведуть до початку жорстокого протистояння, кінець якого буде вкрай складно передбачити. Фільм Полум’яне місто: Останні дні (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тому Вудрафф мл.
В ролях: Тобіаш Элинек, Даніель Чакран, Кілі Севітт, Кімберлі Лееманс, Ерік Едвардс, Саймон Сорреллс, Пеле Кізі, Бріоні Девіс, Деррік Л. МакМиллон, Крістін Мінтер