В сім’ї Еріка Боуена настали не надто приємні зміни. Чоловік втратив своє робоче місце, і тепер разом з дружиною і трьома дітьми змушений переїхати в більш скромний будинок. Але після того, як речі розпаковані, з’ясовується, що це місце заселене примарами неуспокоєних душ… Поки містер і місіс Боуен намагаються усвідомити те, гості з потойбічних світів забирають невинну шестирічну дівчинку Медісон. Коли батьки розуміють, що повернути дочку в цей світ буде не так просто, вони викликають професіонала в питанні примар.

Чоловік прибуває на місце, але з подивом відзначає, що настільки сильного полтергейсту він у своєму житті ще не зустрічав, і щоб виручити маленьку Медісон з біди, необхідно об’єднати зусилля всіх членів сім’ї. Але чи вистачить сил новим мешканцям дивного будинку, що б побороти таємничих і лякаючих привидів цих стін? Фільм Полтергейст (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сім’я переїжджає в новий будинок, де багато дивацтв — статичну електрику, предмети переміщаються самі, електроприлади поводяться дивно, і молодша дочка постійно з кимось розмовляє.

Режисер: Гіл Кінан
Актори: Сем Рокуелл, Розмарі ДеВітт, Саксон Шарбіно, Джаред Харріс, Кеннеді Клементс, Ніколас Браун, Джейн Адамс, Кайл Кетлетт, Сома Бхатія, Сьюзен Хейард