Незважаючи на невеликий вік, ці брати вже отримали багатий життєвий досвід. Різні події зустрічалися на їх шляху, але попереду чекає безліч ще більш дивовижних відкриттів. З раннього дитинства Аарон і Джастін зазнали впливу батьків і опинилися в секті. Їх змушували поклонятися чогось невимовного і незрозумілим, а постійні непосильні роботи пробудили бажання втекти від цих дивних людей. Але хлопці пройшли через усі тяжкі випробування. Коли випала відповідна можливість, хлопці зникли від сектантів і збожеволілих батьків. Їм здавалося, що на цьому все і закінчиться, тільки от минуле наздогнало втікачів через роки вільного життя.

Вони стали дорослими і самостійними чоловіками, але навіть це не вберегло їх від переслідувань. Сектанти вимагають негайного повернення двох втікачів. І знову в душі оселився страх перед божевільною «сім’єю», здатної вбити зрадників. Але існує щось ще більш жахливе, ніж помста схиблених фанатиків. Те, про що їм розповідали в дитинстві, дійсно існує. Фільм Паранормальне (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Реальна мета сектантів — це боротьба з вселенським злом, готовим накинутися на обеззброєних братів. Паранормальні істоти цілком реальні, і вони готові завдати свій вирішальний удар.

Режисер: Джастін Бенсон, Аарон Мурхед
В ролях: Каллі Ернандес, Емілі Монтег’ю, Джеймс Джордан, Тейт Еллінгтон, Лью Темпл, Джастін Бенсон, Аарон Мурхед, Кіра Пауелл, Рик Сарабіа, Пітер Сілелла