На кордоні Мексики і Сполучених Штатів Америки розташувався готель, в якому живуть дві Гостинні господині. Мати і дочка відмінно ладнають один з одним, а у постояльців ніколи не виникає скарг з приводу поганого обслуговування. Кожен день двох жінок наповнений клопотами по господарству, без яких не можна уявити собі пристойний заклад. Красуня Естер і її мама вважають спокій і порядок головною запорукою свого успіху, тому намагаються всіляко уникати непрошених гостей. Однак на цей раз їм довелося порушити свої принципи.

Одного разу на територію готелю потрапляють двоє незнайомих чоловіків, які не поспішають багато розповідати про себе. Поступово з’ясовується, що чужинці не так вже й нешкідливі і діють у своїх інтересах. Естер намагається знайти спільну мову з одним з них, думаючи, що молодість допоможе згладити виниклі розбіжності. Фільм Озеро койот (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але привітний молодий чоловік раптом оголює всі свої гірші сторони. Напарникам відома моторошна таємниця власниць готелю, і тепер дамам доведеться вжити радикальних заходів для самозахисту.

Режисер: Сара Селигман
Актори: Каміла Мендес, Чарлі Вебер, Адріана Барраса, Ніл Сенділендс, Менні Перес