Фільм Озброєнна відповідь (2017) дивитись онлайн в HD якості


Дія фільму розгортається на замасковану під звичайну в’язницю секретній базі, де проводяться різні дослідження. Тільки присвячені люди знають, що це за об’єкт. Тут фахівці займаються розробкою біологічної зброї. До недавніх пір на цій території все було спокійно, кожен робив свою роботу, ніяких проблем не виникало. А потім з’явилася інформація, що кілька співробітників готують втечу, але не з порожніми руками, а із зразками матеріалів, над якими вони працювали.

Зв’язок з ними обірвався, а потім стало ясно, що базу захопили терористи. Ніхто не знав, що відбувається на засекреченої території, тому туди була відправлена група спецназівців, яка повинна була у всьому розібратися. Ці відважні хлопці не змогли нічого повідомити начальству, оскільки просто зникли. Це викликало серйозне хвилювання з боку військового керівництва. Був піднятий по тривозі резервний загін бійців. Фільм Озброєнна відповідь (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони повинні пробратися на базу, дізнатися, що сталося з їх товаришами, знешкодити терористів і не дати нікому винести біологічний матеріал за межі бази. Роботи дуже багато, а часу все менше. Чи впораються хлопці з усіма завданнями?

Режисер: Джон Стокуелл
В ролях: Уеслі Снайпс, Енн Хеч, Дейв Еннейбл, Колбі Лопес, Кайл Расселл Клементс, Морган Робертс, Эйас Юніс, Метт Галлини, Майкл Сил, Джон Л. Арміхо