Початок своє ця історія бере ще півтора століття тому, коли на території острова Бівер, що в штаті Мічиган, почалися досить моторошні події. На цій території існувала церква мормонів, адептом якої був і Джеймс Стренг, наполегливо прагнув стати духовним лідером. Його амбіціям не судилося втілитися в життя, але наполегливий чоловік не став опускати руки. Він організував власну церкву, яку назвав церквою Святих останніх днів. Крім того, він оголосив, що тільки вона являє ідеї Джозефа Сміта-молодшого, який був убитий. Релігійна організація вела свою діяльність протягом шести років.

За цей час до неї встигло приєднатися 12 тисяч осіб. Стренг був справжнім королем, до голосу якого прислухалися люди. Але з часом вони стали від нього відвертатися, оскільки він сам не дотримувався тих ідей, які пропагував. Наприклад, спершу він виступав проти полігамії, а потім і сам став багатоженцем. Пізніше серед послідовників церкви почався бунт, а потім Стренга вбили. Про все це вирішили зняти фільм люди, що живуть в наш час.

Документаліст Нед, його дружина Стейсі і ще дві людини разом з ними вирушили на острів, щоб дізнатися, що ж там відбувалося в минулому. Фільм Острів Елдер (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Деррін Джеймс
В ролях: Джемі Бернадетт, Джордан Тровиллион, Алора Катрін Сміт, Ден Хікс, Melissa Anschutz, Нейт Шольц, Шон Піві, Тімоті Патрік Куилл, Erica Overholt, Майкл Роберт Брендон