Джефф і Ліндсі готуються відзначити наближається Новий рік в компанії своїх друзів і знайомих. Вони відмінно проводять час на гучній вечірці. Зрештою втомлені, але щасливе подружжя вирушає додому на автомобілі. Однак на трасі вони стають учасниками серйозного ДТП. Перелякані головні герої оглядають збитого пішохода, який не подає ознак життя. Перед ними вимальовуються похмурі перспективи, адже в крові Деффа правоохоронці без праці виявлять неприпустимо високу концентрацію алкоголю. Молоді люди вирішують повідомити поліцейським про даний інцидент через кілька годин.

Вони розраховують, що завдяки цій обережності слідчі не зможуть довести, що водій на момент аварії перебував у нетверезому стані. Тіло ж бідолахи подружня пара кладе в багажник машини. Діставшись до будинку, змучені молодята відразу відправляються в ліжко. Тим часом» труп » юнаки раптово оживає. Немало здивований таким розвитком подій хлопець потайки вибирається з гаража. Він не знає, як опинився тут, але хоче покинути це місце якомога швидше.

Несподівано втікач попадається на очі сестрі Ліндсі. Юнакові доводиться вирубати дівчину, перш ніж вона підніме тривогу. Фільм Опівнічники (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джуліус Рамсей
В ролях: Олександра Ессо, Перла Анею-Жардін, Ділан Макте, Уорд Хортон, Ендрю Ротенберг, Джозеф Андерсон, К.С. Фальдаш, Вільям Блумфілд, Девід Спорадора, Метт Майерс