Рейчел є агентом під прикриттям, що працює на ізраїльську розвідку. Жінка бере участь в одній зі шпигунських програм, спрямованих проти ядерного озброєння Ірану. Але сама того не чекаючи, вона вступає у відвертий конфлікт зі своїми почуттями. Для неї все змішується воєдино, робота більше не може приносити належного задоволення. Місія, яку виконує героїня може зруйнувати життя чоловіка на ім’я Фархад. Ця людина є новою любов’ю Рейчел. Життя дає людям занадто важкі випробування, але ситуація починає змінюватися в той момент, коли героїня зникає.

Ніхто не знає куди вона пропала, і що з нею сталося. Лише її в минулому наставник, хоче з’ясувати в чому ж причина такого несподіваного зникнення. Чи вийде у Томаса відстежити шлях цієї героїні до тієї самої точки, звідки вона поки не повернулася, і хто знає, чи повернеться взагалі… Фільм Оперативник (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Деякі люди граючи в шпигунські ігри, не знають ту небезпеку, якій піддаються. Що ж стало з зниклий шпигункою? Чи Жива вона? Томас постарається відшукати сліди Рейчел, але завдання буде не з легких.

Режисер: Юваль Адлер
Актори: Дайан Крюгер, Мартін Фріман, Кес Анвар, Ротем Кейнан, Лана Эттинджер