Кінострічка знайомить нас з Клаудіо Верона. Цей молодий чоловік є успішним бізнесменом, для якого немає непереборних перешкод. При цьому він відрізняється цинічністю і зарозумілістю по відношенню до оточуючих людей. Головний герой, не замислюючись, готовий крокувати по головах заради досягнення власних цілей. Він вважає, що лише так можна чогось досягти в житті. Черговий будній день підприємець починає з ванної та сніданку. На сьогодні у нього призначена важлива зустріч. Поївши і одягнувшись, Клаудіо відправляється в свій офіс. Без будь-яких проблем він добирається до хмарочоса, де розташовується його фірма.

Але несподівано ліфт застигає на місці, так і не доїхавши до потрібного чоловікові поверху. Бізнесмен все більше турбується про те, що не встигне потрапити збори. А це загрожує йому серйозними неприємностями. Хвилини йдуть, а обслуговуючий персонал будівлі не поспішає визволяти з полону головного героя. Раптово він чує за межами своєї кабінки льодові кров звуки і крики. Клаудіо відразу усвідомлює, що в хмарочосі сталося щось надзвичайне.

Незабаром він з жахом розуміє: всі мешканці багатоповерхівки якимось чином перетворилися на потворних зомбі, які алчут людської плоті. Фільм Один день кінця світу (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Даніель Місіс Чіа
Актори: Алессандро Ройал, Кароліна Крешентіні, Клаудіо Камілли, Еврідіче Аксен, Бенедетто Чіматті, Марко Манетті