​​​​Молодий і вельми привабливий собою доктор на ім’я Едвард з головою занурюється в своє призначення. Він з відзнакою закінчив знаменитий Оксфордський університет, і зараз готується до реальної медичної практики. Його місце роботи — психіатричну клініку, де на превеликий подив головного героя його приймають зовсім непривітно. Тут нікого не хвилюють його успіхи в навчанні і наявність диплома одного з найпрестижніших університетів країни. Та й сам Едвард зауважує, що в стінах клініки відбувається щось дивне. Що саме поки він не розуміє, але почуття тривоги все сильніше поселяється в його душі.

Увага молодого лікаря приковує до себе красива жінка на ім’я Грейвз. Її історія хвороби вельми цікава, вона виявилася тут через замах на власного чоловіка, який жорстоко знущався над нею. На думку досвідчених психіатрів це позбавило жінку розуму і призвело до найсильніших порушень психіки. Директор клініки застосовує нестандартні методи лікування методи лікування і спілкується з деякими пацієнтами, як з гарними друзями.

Зовсім скоро Едварду належить усвідомити, що це далеко не повний список дивацтв цього лікувального закладу. Відкрилася правда небезпечна для всіх. Фільм Обитель проклятих (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Андерсон
В ролях: Кейт Бекінсейл, Джим Стерджесс, Бен Кінгслі, Девід Тьюліс, Майкл Кейн, Брендан Глісон, Джейсон Флемінг, Софі Кеннеді Кларк, Шинед Кьюсак, Едмунд Кінгслі