П’ятеро молодих людей, які не представляють свого життя без позамежної швидкості і елітних автомобілів, вирішили відправитися в сусідню Канаду, щоб взяти участь в престижному чемпіонаті під назвою «Ралі 1000». Головні герої мають намір представити рідну Америку по вищому розряду, адже кожен з них професійний водій. Як засіб пересування компашка вибрала зовсім не літак, як передбачалося спочатку, а потужний джип, що належить одному з них. Попереду їх чекає буквально нескінченна дорога, довжиною в кілька тисяч кілометрів, тому, щоб убити нудьгу, вони починають розважатися.

Відтепер автомобіль, виробляючи немислимі віражі, постійно обганяє попутників і підрізає зустрічні машини, що приносить товаришам справжнє задоволення. Правда, опинившись на безлюдній трасі №17, нашій бригаді довелося визнати, що іноді жарти можуть принести суцільні неприємності. Підрізавши величезну вантажівку, молодь і припустити не могла, що водієм його виявиться легендарний маніяк-вбивця на прізвисько іржавий цвях.

Психопату дуже не сподобалася поведінка підлітків, що змушує його стати переслідувачем безтурботних хлопців і спробувати жорстоко убити кожного з них. Фільм Нічого собі поїздочка 3 (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Деклан О’брайен
В ролях: Джессі Хатч, Кірстен Праут, Бен Холлінгсворт, Ліла Саваста, Джанпаоло Венута, Джейк Менлі, Дін Армстронг, Дж. Адам Браун, Сара Мітіч