Карен після народження дітей змушена була кілька років провести вдома. Їй доводилося справлятися з усім самій, адже її чоловік помер. Після того, як діти трохи підросли, жінка приймає рішення про необхідність виходу на роботу. Це значно поліпшило б їх фінансове становище, та й дозволило б Карен знайти колишній статус і незалежність. Однак, жінка прекрасно розуміла, що діти все ще не можуть залишатися одні після школи і їм потрібна няня. Провівши співбесіди з кількома претендентами, Карен зупинила свій вибір на прекрасній молодій людині. Алекс зумів з перших же хвилин розташувати до себе маму і її синів.

Крім того, виявилося, що він прекрасно готує і добре освічений. Карен була цілком задоволена такою дивовижною знахідкою. Істотною перевагою вона вважала і стать няні, так як дітям необхідний чоловік в якості наставника. Хоча у Карен є новий бойфренд Грег. Але відносини між ним і її синами не були настільки близькі, як би їй хотілося. Однак саме Грегу здався підозрілим молодий чоловік. Його бентежило і те, що Алекс так наполегливо хоче бути нянею, що, зазвичай, не властиво хлопцям.

А також занадто ідеальні якості та вміння вселяли в душу чоловіка підозри. Тому він вирішив ретельно перевірити і вивчити минуле нової няні. Фільм Незнайомець з моїми дітьми (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чад Кровчук
Актори: Ешлі Скотт, Мітч Райан, Вуді Джеффріс, Ділан Кінгуелл, Джетт Клині, Джордана Ларги, Корі Грютер-Ендрю, Фіона Врум, Панта Мослі, Ліндсей Максвелл