У центрі сюжету фільму знаходиться компанія молодих людей. Наближається всіма улюблений Хеллоуїн, тому хлопці вирішують відзначити свято вельми незвичайним способом. Вони мають намір провести ніч на покинутій фермі, де багато років тому стався кривавий злочин. Зійшов з розуму чоловік в нападі гніву вбив всіх своїх родичів. У підсумку злочинця, що перешкодився, відправили в психлікарню. Сам же будинок тепер користується нехорошою репутацією у місцевих жителів. Таким чином, головні герої хочуть полоскотати собі нерви, а заодно як слід відірватися далеко від настирливих батьків. І ось в призначений час приятелі прибувають на похмуре напіврозвалену ранчо, яке, тим не менш, непогано збереглося для свого віку.

Вони швидко облаштовуються в житло. Друзі ще не підозрюють, що кілька днів тому той самий психопат втік з клініки. І тепер повернувся в рідний дім вбивця зовсім не радий раптово з’явився «гостям». Він влаштовує криваве полювання на головних героїв, яким належить пережити найгіршу ніч у своєму житті.

Тепер молоді люди можуть розраховувати лише на власні сили. Тільки забувши про всі розбіжності і сварки, їм вдасться дати відсіч нещадному злочинцю. Фільм Нечестивець (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Торі Джонс
В ролях: кішка Стенлі, Дейл Міллер, Джек Норман, Соня Delormier, Адам Атертон, Джессіка Блум, Шайєнн Гордон, Деб Перкінс, Кейт Кокс, Джек Б. Харрісон