Лікар-патологоанатом Адріана захоплена древніми, забороненими знаннями. Одного разу, вона отримує запрошення від своєї тітки відвідати її старовинний особняк і приєднатися до окультної церемонії в Неаполі. У будинку знаходиться безліч невідомих людей, об’єднаних однією ідеєю – пізнати незвідані таємниці потойбічних сил. На заході головна героїня знайомитися з молодим хлопцем Андреа, з яким вона швидко знаходить спільну мову, увійшовши в тісний контакт. Між ними спалахує палка пристрасть любові і вони усамітнюються у віддаленій кімнаті, заради проведення спільної ночі. Вранці закохана пара домовляється зустрітися знову і прощається, але, в призначений час юнак не приходить.

Через деякий час, працюючи в морзі, Адріані надходить мертве тіло того самого хлопця. Її коханий був понівечений і позбавлений очей. При проведенні слідства співробітниками поліції було з’ясовано, що жертва зберігала у себе її оголені фотографії, зроблені після бурхливої ночі, але, вбивцю і його мотиви відшукати не вдалося. Дівчина проводить своє власне розслідування і за допомогою друзів дізнається безліч цікавих деталей. Фільм Неаполь під пеленою (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Померлий займався колекціонуванням і контрабандою антикваріату. Одного разу, ввечері в спальню до неї пробирається хтось сторонній, як дві краплі води схожий на покійного Андреа.

Режисер: Ферзан Озпетек
В ролях: Пеппі Барра, Анна Бонаюто, Алессандро Борги, Ізабелла Феррарі, Марія Піа Кальцоне, Лоредана Канната