Самуель опиняється в безодні моторошних і незрозумілих подій. У минулому він був щасливою і успішною людиною. Професор літератури був цілком задоволений своєю роботою, до того ж був щасливий в особистому житті. Все змінилося після того, як померла кохана. Здавалося, що подібне не могло статися, адже покійна була така молода. Її смерть залишила в душі героя порожнечу і почуття провини. Існування перестало приносити йому позитивні емоції. Залишилися тільки туга і ненависть до оточуючих. Не в силах більше займатися звичними справами, герой пішов з роботи і став в’язнем власного горя. Він практично не покидав стіни своєї квартири, звинувачуючи себе за те, що трапилося.

Життя без коханої перестала приносити йому радість. До того ж його мучили нічні кошмари, в яких хтось невідомий вбив молоду дівчину. Очевидно, що це було ритуальне вбивство. Самуель не міг зрозуміти причину повторення моторошних сновидінь. Одного разу його нічні пригоди стали реальністю, коли, прогулюючись по місту, він знайшов тіло вбитої дівчини.

Разом з цим знахідку здійснила і Рейчел. Дуже скоро герої виявляються учасниками страшних подій, де їм загрожувала смертельна небезпека.​​​​ Фільм Муза смерті (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жауме Балагуеро
В ролях: Елліот Кауен, Франка Потенте, Ана Улара, Леонор Уотлінг, Мануела Вельєс, Джоенн Веллі, Крістофер Ллойд, Callaghan O’Connell, Sam Hardy, Стелла Маккаскер