Роман Коулман за своєю натурою хороша людина, всього його біди йдуть не від самого себе, а оточення, яким він знехтував і не помітив проблеми вчасно. Чоловік виявився втягнутий в кримінальну історію, зробив невірний вибір і потрапив до в’язниці. Його запальний характер дав про себе знати в перші дні. Це помітив начальник в’язниці і викликав його до себе на розмову. Він подивився його справу і зрозумів, що хлопець він непоганий, але перебування тут його просто може зламати. Він пропонує йому рішення, яке, можливо, допоможе йому вийти раніше з ув’язнення.

Разом з групою інших засуджених його відправляють на ферму і розповідають про якусь виправної програмою, яка допоможе злочинцям усвідомити свої помилки через працю, дуже складний і кропіткий. Їх змушують приручати мустангів, дуже сильних коней, з буйним характером і небажанням підкорятися людям. Роману дістається сама нестримна кобила, але пізніше вони розуміють, що потрібні один одному для подолання своїх труднощів. Засуджений злочинець Роман Коулман, який відбуває термін у в’язниці Невади, змушений брати участь у реабілітаційній програмі по прирученню мустангів.

Несподівано для себе він прив’язується до самої неприборканої коні, яка допомагає йому боротися з власними демонами. Фільм Мустанг (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лор де Клермон-Тоннер
В ролях: Маттіас Шонартс, Джейсон Мітчел, Брюс Дерн, Гідеон Адлон, Конні Бріттон, Джош Стюарт, Thomas Smittle, Keith Johnson, Ноель Гульеми, James Mcfarland