У центрі гостросюжетного фільму «Мою дочку викрали» виявляється юна дівчина Джессі. Вона все свідоме життя прожила в скромному будиночку разом з матір’ю. У дитинстві героїня часто цікавилася рідним батьком, постійно питаючи коли він приїде відвідати і чому живе окремо. Дівчинка задавала багато питань, проте мама постійно йшла від відповіді або зовсім змінювала тему розмови. Ставши підлітком вона зрозуміла, що невтішна жінка не хоче ворушити минуле і згадувати образи молодості. Щоб не турбувати душу, підліток приймає рішення самостійно дізнатися про долю тата. Під час розслідування, вона дізнається страшну таємницю: Кайла, яку дівчинка вважала єдиним батьком, викрала її в чотирирічному віці.

Природно така подія просто перевернуло звичний світ і змусило задуматися про справжню сім’ю. Трохи поміркувавши над подією, дівчинка збирає речі і відправляється на пошуки біологічних батьків. За дивним збігом після втечі в будинку починається пожежа. Полум’я повністю знищило житло, залишивши лише жменьку попелу. Через деякий час Джессі вдається знайти рідних. Фільм Мою дочку викрали (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Виявляється протягом десяти років вони намагалися відшукати втрачену дочку, проте будь-які спроби закінчувалися провалом. Після довгоочікуваної зустрічі героїню починає переслідувати Кайла…

Режисер: Дон Е. ФонтЛеРой
В ролях: Кеті Боланд, Керин Мур, Девід Новак, Керолайн Хеффернан, Дарина Вьяэрси, Спенсер Мосс