Начебто не було інших проблем в місті Чикаго, крім як з’явився кілька років тому серійного вбивці. Цей маніяк має свій власний стиль. Одного разу він вирішує використовувати наркотики, для того щоб залучати своїх майбутніх жертв. Під виглядом наркоторговця він поставляє кращий кайф, який можна тільки відшукати в регіоні. Молодь, тусующаяся в клубах, просто в захваті від його продукту. Але мало хто здогадується, що багато любителів дурі, в результаті стають жертвами маніяка. Поліція нічого не може зробити, тому що головному герою вдається вчасно залягти на дно. Перечекавши непрості часи, він знову повертається, і всі події починаються по колу.

Історія закручується в той момент, коли протягом тижня знаходять чотири трупи понівечених до неподобства. Крім цього, у багатьох людей померлих в ці дні був поставлений діагноз передозування наркотиків. Поліція розуміє, що тепер точно потрібно щось робити. Необхідно зупинити цього бандита поки не стало занадто пізно. Фільм Молливуд (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головний герой, який є співробітником правоохоронних органів, хоче розплутати цю складну справу. Для цього йому доведеться відправитися в нічний рейд по самим злачним і темним закутках міста.

Режисер: Морокко Вон
В ролях: Харольд Денніс, Ріаннон Уеллс, Max Helm, Jennifer L. Day, Рон Хаукинг, Teresa Esquivias, Michael Braxton, Біллі Груд, Міка Фицджералд, Ваку Флока Флейм