Фільм Мене підставив наречений (2017) дивитись онлайн в HD якості


Кілька місяців тому Дженні познайомилася з чарівним хлопцем. Деніел зачарував її своєю мужністю і харизмою. Теплі почуття між молодими людьми миттєво переросли в пристрасний роман. Бойфренд дівчини починає все більше замислюватися про шлюб зі своєю судженою. І одного разу він приймає сміливе рішення. Чоловік запрошує головну героїню в розкішний ресторан. Під час романтичної вечері він пропонує їй свою руку і серце. Схвильована і обрадована Дженні не може відмовити коханому. Тим часом години роботи кафе добігають кінця, і майбутнє подружжя змушене покинути заклад. На особистому автомобілі вони відправляються додому. Однак на дорозі Деніел робить непрощенну помилку.

На повній швидкості він врізається в іншу машину. Переляканий винуватець аварії обробляється легкими травмами на відміну від іншого водія, якому пощастило набагато менше. Він відразу розуміє, що отримав серйозні рани шофер не проживе і декількох годин. А це означає, що молоду людину чекають неприємні наслідки у вигляді суду і можливого тюремного ув’язнення. В цій критичній ситуації і проявляється справжня сутність Деніела.

Він вирішує влаштувати все так, щоб у слідчих не виникло сумнівів, що за кермом автомобіля в момент ДТП перебувала Дженні. Фільм Мене підставив наречений (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Фред Олен Рей
В ролях: Катріна Боуден, Шері Фейрчайлд, Піт Джонсон, Скотт Томас Рейнольдс, Джейсон-Шейн Скотт, Джо Фішел