Зовсім недавно головні герої одружилися. Після весілля молодята вирішили відправитися в медовий місяць , щоб відпочити і набратися сил. Головні герої були впевнені, що їх відпочинок пройде на найвищому рівні, але зовсім скоро хлопці зрозуміють, як сильно помилялися. Справа в тому, що молодята опинилися на узбережжі Кароліни, де їх і чекало безліч життєвих перешкод. Виявляється, що їм назустріч йшов Серйозний ураган, який знесе все на своєму шляху. Але в ході розслідування головні герої докопується до істини і приходять до висновку, що за ними женеться привид Еліс Флаґґ.

Головні герої змушені придумати способи захисту, оскільки їм загрожує серйозна небезпека, в ході якої їм загрожує смерть. Молодята повинні будуть вийти з ситуації, але як далі буде розвиватися їх подальше існування? Чи зможе молода людина вберегти від смерті дружину? Чи вийде у молодят зберегти свої почуття і трепетні відносини після цієї жахливої ситуації? Фільм Медовий місяць в пеклі (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи вдасться подружжю залишитися в живих? Непередбачуваний сюжет змусить кожного глядача переживати за подальший хід дій. Хлопцям доля послала безліч перешкод, які вони повинні подолати.

Режисер: Джейк Хелгрен
В ролях: Лексі Джованьоли, Адам Хегенбуч, Кетрін Хікс, Кемерон Річардсон, Christian Brunetti, Сиара Флінн, Douglas Scott Streater, Tony Zazella, Дікон Доусон, Рей Летт