Забезпечений бізнесмен гине в страшній авіакатастрофі. За заповітом весь спадок у розмірі приблизно сорока мільйонів доларів дістається його 14-річній дочці. Вдова ж отримує жалюгідні крихти від солідного стану свого трагічно померлого чоловіка. Однак підступна жінка не збирається миритися з цією, на її думку, несправедливістю. Вона має намір відібрати у власної дочки спадщину. До цієї справи цинічна особа приваблює свого коханця. Вона хоче, щоб чоловік злегка налякав дівчину для того, щоб вона переписала всі необхідні папери на свою матір. Ось тільки відважна спадкоємиця великого трастового фонду відмовляється виконувати будь-які розпорядження безпринципного злочинця.

Але прикра невдача не змушує хитромудру вдову відмовитися від своїх намірів. Тепер вона планує виконати всю брудну роботу власними руками. Жінка замишляє запроторити доньку в психлікарню. У такому випадку право користування всіма грошима та акціями підлітка перейде до неї однією. Однак і цього разу план жадібної капосниці не спрацьовує.

Тим часом тямуща дівчина дізнається про найстрашнішу таємницю своєї недбайливої матусі, підступність якої не знає меж. Фільм Матуся-вбивця (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістін Конрадт
В ролях: Карен Кліше, Кірбі Блісс Блентон, Maddy Martin, Річард Саттон, Кейт Хармен, Софі Гендрон, Пенелопа Горансон, Шон Дівайн