Американський драматичний фільм жахів Мама! оповідає про життя молодої сімейної пари. Вони ведуть спокійне життя в заміському будинку, який дружина перебудувала, продумавши кожну деталь. Чоловік — відомий поет, який переживає творчу кризу. Їх щасливе і, загалом-то, безтурботне життя змінює стукіт у двері. До них в будинок приходить чоловік, який є найдавнішим шанувальником творчості чоловіка. Незважаючи на заперечення своєї дружини, господар будинку впускає його. Через деякий час в будинок приходить дружина відвідувача, а потім починають з’являтися різні люди. Але найстрашніше сімейну пару чекає попереду.

Адже з появою непрошених гостей у них в будинку починають відбуватися жахливі і нез’ясовні речі. Поява гостей викликає у господині будинку хвилювання і навіть параноїдальні думки. Вона пильно стежить за ними. У неї розкладається стосунки з чоловіком, адже він з кожною секундою вважає дружину неврівноваженою. Їх спокійного життя приходить кінець. На початку фільму присутні елементи мелодрами, потім з’являються риси трилера. Фільм зачіпає і релігійні, і сучасні політичні проблеми.

Ця кінострічка непрямолінійна. В першу чергу вона зацікавить глядачів, які в сюжеті шукають глибину, а не поверхневе зміст. Фільм Мати! (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Даррен Аронофскі
В ролях: Дженніфер Лоуренс, Хав’єр Бардем, Ед Харріс, Мішель Пфайффер, Брін Глісон, Донал Глісон, Йован Адепо, Патриція Саммерсетт, Ерік Девіс