Увага фільму сконцентрована на Бріані Вілсон. Вона фактично поодинці виховує малолітнього сина. Природно, кожен день жінка змушена вирішувати безліч самих різних проблем. Їй доводиться дуже багато працювати, щоб забезпечити дитину всім необхідним. При цьому головна героїня сильно переживає, що її чадо росте без батька. Ось тільки вдіяти з цією обставиною вона нічого не може. Регулярна турбота про Еріку, складна робота та інші життєві неприємності буквально вимотують матір-поодинці. Вона намагається як може протистояти мінливостям долі і постійно обрушується на її голову негараздам.

Ось тільки врешті-решт Бріана розуміє, що більше не в змозі існувати в такому режимі. Хлопчина, незважаючи на свій юний вік, розуміє, наскільки його матері важко в даний момент. Ерік вирішує хоч якось полегшити її життя. Він намагається не засмучувати матір даремно. Однак на цьому хлопчик не зупиняється. Він має намір взяти частину турбот матері на себе. Фільм Мамин синок (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дитина прекрасно усвідомлює, що зараз їй важлива будь-яка, навіть сама незначна, допомога. Яке майбутнє чекає головних героїв? Чи зможуть вони подолати життєві труднощі?

Режисер: Кертіс Кроуфорд
Актори: Брі Вільямсон, Пітер ДаКуна, Підлогу Попович, Себастьян Пижотт, Наталі Лисинска, Еллісон Грехем, Бріджітт Робінсон, Оден Ларратт, Джейдин Мелоун, Едді Гійом