Її особистість викликає виключно позитивну думку, але Ма зберігає безліч секретів, здатних стати справжньою загрозою для оточуючих. Одного разу на заправці компанія підлітків попросила її придбати алкоголь, і, виконавши їх прохання, вона запросила їх потусуватися в підвалі власного будинку. У просторому приміщенні була непогана меблі, і хлопці могли влаштовувати тут вечірки в будь-який час, але дотримуючись єдине правило − молодь не повинна підніматися на верхні поверхи будинку, де живе господиня. Але настав момент, коли вони порушили встановлені кордони, що призвело до непередбачених наслідків.

Жінка почала вести себе як одержима друзями, і для виконання своїх бажань готова вдатися до будь-яких способів, навіть убити. Який секрет з минулого змусив добродушну Ма перетворитися на чудовисько? Волею випадку вона запрошує до себе додому групу підлітків, які з задоволенням влаштовують в підвалі її будинку вечірку.

І, звичайно, вони порушують одне з встановлених їй правил: не підніматися наверх. Після вечірки починається низка зникнень і страшних вбивств… Фільм Ма (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тейт Тейлор
В ролях: Октавія Спенсер, Міссі Пайл, Люк Еванс, Еллісон Дженні, Джульєтт Льюїс