Одним похмурим ранком чоловік прокинувся на лавочці в міському парку. Пам’ять наполегливо не хотіла повертатися і розповідати, що ж з ним сталося. Ні свого імені, ні адреси – нічого не пам’ятає людина. Його зовнішній вигляд говорить про те, що легкої долі у нього не було. Перспектива прожити все життя в невіданні і загадках зовсім його не приваблювала. Незважаючи на дивну ситуацію, він здаватися не збирався. Намагаючись по крупицях зібрати свою особистість, герой звертається за допомогою до професора, який вивчає проблеми пам’яті.

Але з часом ситуація приймає новий оборот і він з жахом розуміє – в його голові загадок набагато більше, ніж це здалося спочатку. Чоловіка турбують дивні відчуття і дуже дивує вільне володіння кількома іноземними мовами. Низка дивних зустрічей, знайомство з новими друзями, від усього серця намагаються допомогти герою дізнатися більше про минуле, і набуття справжнього кохання.

Здається, життя починає текти за звичним руслом і боротьба за втрачені спогади вже увійшла в звичку, коли несподіваний поворот долі змінює все… Фільм Кролик (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Justin Foia
Актори: Тімоті Девіс, Тетяна Алі, Метью Ст. Патрік, Міра Сорвіно, Аарон Фарб