У 1979 році маленьку дівчинку Анну Харріс з родимкою у вигляді півмісяця на руці, що живе в провінційному містечку, сектанти-сатаністи спробували принести в жертву, але вона покінчила з собою, і в цей же день в іншому місті народилися двійнята Сара і Ерік. Їхні батьки навіть не підозрювали, що живуть в будинку з примарами, і за два дні до шестиріччя близнюків, привиди прийшли за ними. Лише дивом їм вдалося вижити, і після того випадку брат з сестрою ніколи нікому не розповідали про нічну пригоду. З тих пір пройшли роки.

Сара вийшла заміж за доктора Метта і, коли вона завагітніла, подружжя вирішило придбати собі великий і недорогий будинок, і знайшли житло в тому самому провінційному містечку, де наклала на себе руки маленька Анна. Поки чоловік прибирав будинок, Сара з’їздила в місто, і, повертаючись, пробила колесо в машині. На її щастя з’явився місцевий шериф, який допоміг вагітній жінці усунути несправність. Фільм Коло (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він був доброзичливий, але коли побачив на шиї Сари родима пляма у вигляді півмісяця, і дізнався, що вона переїхала в старий будинок, шериф попередив жінку, щоб вона трималася подалі від незнайомих місць, так як багато людей в окрузі трохи дивні, і можна запросто накликати на себе біду.

Режисер: Tripp Rhame
В ролях: Челсі Крисп, Райлі Сміт, Майкл Стегера, Ліндон Сміт, Бріттані Ісібасі, Элиму Нельсон, Девід Йоу, Ерік Абрахам, Денні Эйнсуорт, Бен Емік