Після розставання з чоловіком Менді вирішує переїхати на постійне місце проживання в інше місто, щоб втекти від неприємних спогадів. Вона доглядає непоганий будинок, оренда якого не зробить серйозного навантаження на сімейний бюджет. Жінка і її дочка швидко облаштовуються на новому місці. Райлі стає ученицею престижної школи, де у неї є всі можливості продовжити заняття гімнастикою. Одного разу мати-одиначка знайомиться з Олівією. Ця ділова дама займає важливий чиновницький пост. Обидві жінки швидко знаходять між собою спільну мову. Поступово вони перетворюються в кращих подруг.

Менді розраховує, що впливова приятелька допоможе їй краще адаптуватися в нових для неї умовах. Однак головна героїня помиляється в своїх очікуваннях. Її новоспечена подружка відрізняється вкрай поганим характером, хоч вона і майстерно ховає цей факт від сторонніх під маскою добродушності і чуйності. Незабаром Олівія серйозно підставляє Менді, яка не очікує від неї такого підлого удару в спину. Таким чином, їх дружбі приходить кінець.

Але мати Райлі звикла відповідати ударом на удар. Вона збирається витончено помститися лиходійці, нахабство якої не знає меж. Фільм Клуб злісних матусь (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лейн Шефтер
Актори: Джессіка Блекмор, Ешлі Вуд, Джой Дараш, Geri-Nikole Love, Amanda, Adam Atherton, Девід Клайд Карр, Джефф Делані, Джордж Діксон, Хатчі Хенкок