Швидше за все, для кожної людини зміна місця проживання може стати яскравим і незабутнім моментом у житті, а часом і переломним. Зміни після цих подій можуть виявитися не передбачуваними. Так сталося і з головними героями фільму «Кімната мертвих» 2015 року. Головними героями цієї кінострічки є сім’я, яка вирішується на переїзд в Нову Зеландію на південь країни. Там вони планують оселитися в приватний будинок на природі. Пейзажі цієї природи неймовірні і просто заворожують, так як там навіть повітря таке, що хочеться дихати і дихати. Тільки є маленький нюанс, в будинку в якому оселилася сім’я є маленький секрет.

У цьому житлі мешкають не тільки люди, але і дамани, в будинку є таємна кімната, яка називається кімнатою мертвих і в ній є Нескорені і розлючені духи. Потойбічні сили жахливо не хочуть, щоб разом з ними тут жили ще й люди. Тепер духи почали морально атакувати жителів і піддавати психологічним тортурам. Фільм Кімната мертвих (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головні герої вирішують з’ясувати, що ж насправді відбувається в цьому злощасному будинку і ось тоді вони запрошують вчених і екзорциста. Саме вони повинні прояснити ситуацію і підказати родині вирішення їхніх проблем.

Режисер: Джейсон Статтер
В ролях: Джед Брофі, Джеффрі Томас, Laura Petersen