Завдяки успішній адвокатській практиці Метта у молодого сімейства з’явилася можливість переїзду в тихий район Сарасота-Спрінгс, що у Флориді. Дружина Лариса була вагітною. Їй і майбутній дитині була потрібна тиша. Після переїзду жінка поспішила до поштової скриньки. По дорозі вона побачила сусідку похилого віку. Перекинувшись кількома словами з літньою дамою, Лариса зібралася повертатися в будинок. Однак, її увагу привернула дивна фігура в одному з вікон сусіднього будинку. Лариса спробувала розпитати літню сусідку, але не встигла, несподівано вона відчула сильний біль. У жінки почалися передчасні сутички, хоча ще було відчутно довго до терміну пологів. Лікарям не вдалося допомогти жінці.

Дитина з’явилася на світ мертвою. Стараннями медиків Лариса поступово заспокоїлася після пережитого стресу. Жінка не здогадувалася, що попереду на неї чекає справжній кошмар. Виявилося, загадкова фігура, яку вона побачила у вікні в той нещасливий день, і є винуватицею загибелі дитини Лариси. Більш того, затворниця Ізабель відверто позаздрила сімейному щастю молодих сусідів. Вона почала тероризувати їх сімейство. Фільм Ізабель (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хоча Ізабель все життя прикута до інвалідного крісла, вона містичним чином здатна проникати в будинок Метта і Лариси. Кожна її поява доводить головну героїню до стану дикого жаху. Лариса мріє тільки про одне, щоб припинився цей кошмар.

Режисер: Роб Хейдон
В ролях: Michael Miranda, Шаніс Бентон, Зої Магфорд, Девід Томпа, Бут Севадж, Шейла Маккарті, Адам Броди, Зої Бєлкін, Аманда Крю, Дайо Ед