Фільм Інститут Роузвуд (2017) дивитись онлайн в HD якості


Події кінострічки були засновані на реальній історії сталася в кінці 19 століття. Невелике американське містечко під назвою Балтімор. Ізабель Портер ніяк не може змиритися зі раптовою смертю улюблених батьків. Трагедія сильно відбилася на її душевному стані і з кожним днем ставало тільки гірше. Коли дівчині запропонували відправитися в Інститут Роузвуд, то вона не стала відмовлятися. Для неї це було великою можливість поправити своє здоров’я і знайти душевну рівновагу. Даної лікувальний заклад користувалося великою славою і у нього була прекрасна репутація.

Тут лікарі спеціалізувалися на психіатрії. Тільки Ізабель не могла уявити, що насправді в цій клініці не так благополучно, як про це говорять. Опинившись за стінами будівлі, дівчина відразу ж зрозуміла, що тут таїться щось дуже похмуре і страшне. Вона знала про те, що лікарі застосовують тільки самі передові медичні практики, на ділі виявилося, що пацієнти змушені бути піддослідними кроликами. Фільм Інститут Роузвуд (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В Інституті можна знайти спокій і пройти необхідну реабілітацію, так як доводиться проходити через різні експерименти, які бувають дуже жорстокими. Ізабель повинна зробити все, щоб вибратися з цього страшного місця, поки вона не перетворилася на овоч.

Режисер: Джеймс Франко, Памела Романовськи
В ролях: Джеймс Франко, Еллі Галлерани, Тім Блейк Нельсон, Лорі Сінгер, Вінсент Альвас, Памела Андерсон, Кармен Ардженциано, Лорен Б. Мослі, Зої Сайдел, Мелісса Болона