Подружня пара Брайан і Кессі зіткнулася з кризою. Пов’язано цей стан з охолодженням почуттів один до одного. Хлопці вже не налаштовані романтично, але ж на початку подружнього життя все було зовсім інакше. Їх може призвести до конфлікту банальна ситуація, пов’язана з дрібницею, вчинком або ж неприємним словом. Часом вони навіть думають про розлучення, але заважає цьому взаємне почуття любові, яке все ще живе в серці чоловіка і дружини. Щоб дозволити собі знову знайти щастя, подружжя вирішило зняти на вихідні гарний будинок за містом і провести час разом.

З цією метою вони вирушили до Італії. Будучи на місці, пара помітила, що по сусідству живе привабливий чоловік Федеріко. Кессі подалася його чарам, чим спровокувала ревні почуття свого чоловіка. Брайан зазначив У чоловікові суперника, відмінно розуміючи, яка це гарна людина. Поява Федеріко могло розвалити шлюб подружжя, який і так знаходиться в досить хиткому становищі. Фільм Ідеальна пастка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Брайан став вести себе не так, як це хотілося дружині, а тому Кессі сильно засмутилася з цього приводу. Але це було лише початком серйозних проблем, що були уготовані парі в цій поїздці.

Режисер: Джордж Ретліфф
В ролях: Evgeny Krylov, Аарон Пол, Еліс Беллагамба, Дафна Олександр, Кеті Луїз Саундерс, Франческо Аквароли, Nav Ghotra, Ігор Михайлов, Емілі Ратаковски, Ріккардо Скамарчо