Кінець 19-го століття, столиця Англії. Бідний квартал, де проживають мігранти, захльостує хвиля кривавих злочинів. Жертвами стають дівчата легкої поведінки або євреї. Їх тіла нагадують місиво, характер ран свідчить про величезну силу нападника. Перелякані до смерті жителі в один голос стверджують – справа рук голема, істоти з іудейських міфів. Він оживає завдяки магічним заклинанням і мовчки підпорядковується своєму господареві, виконуючи найделікатніші доручення. Зроблений монстр з глини, тому і не залишає чітких доказів.

За розслідування береться бувалий детектив Кілдер, що славиться гострим розумом і здатністю аналізувати те, що відбувається, дивлячись «з боку». Будучи скептиком і матеріалістом, він упевнений: історії про чудовисько-Бабині казки, за будь-яким вбивством стоїть людський фактор. Розплутуючи загадковий клубок, він постійно натикається на нові, невідомі факти. Ці таємниці призводять его до ретельно похованих, темних секретів, так дбайливо охоронюваним громадянами. Фільм Голем (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він спритно йде по сліду, запевняючи населення-вбивця буде спійманий. Але в міру того, як просуваються пошуки, інспектор не помічає, як ув’язує в чорному болоті скелетів в шафі.

Режисер: Хуан Карлос Медіна
В ролях: Олівія Кук, Білл Найі, Едді Марсан, Дуглас Бут, Марія Вальверде, Сем Рід, Деніел Мейс, Адам Браун, Генрі Гудман, Морган Уоткінс