В епіцентрі сюжету цього захоплюючого трилера опиняється чотири дівчини підліткового віку. Всі вони є фанатками творчості співака і музиканта шия. Одного разу ці підлітки-шанувальниці викрадають свого музичного кумира заради забави. От тільки ніхто з них і не очікував, що їм доведеться опинитися у владі маніпулятивного психопата, що виконує небезпечну місію, щоб звести старі рахунки. Тепер жертва стала мисливцем, а наші героїні — жертвою. Дівчата глибоко задумалися над тим, що викрали шия, але що зроблено, ТО зроблено.

Більш того, їх любов вже давно переросла в справжню пристрасть. Тому одного разу, забави заради, дівчата вирішують викрасти свого улюбленого музиканта шия. Ось тільки героїні і уявити собі не могли, чим обернеться для них ця затія. І справа тут навіть не в можливих проблемах із законом, які можуть виникнути у викрадачок. Фільм Фанатки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Все виявляється набагато заплутаніше, страшніше і небезпечніше для героїнь, ніж вони могли собі уявити. Справа в тому, що вони самі опиняються у владі психопата, який хоче звести старі рахунки…

Режисер: Empress
Актори: Семмі Барбер, Келлі-Марі Мерта, Гаррі Хейнс, Крейг Кір, Джеймс Чилі Чілінгворт